Молодецька сільська рада

повідомляє про оприлюднення документа державного планування

“Генеральний план с. Молодецьке Маньківського району Черкаської області”

та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

1. Повна назва документа державного планування: “Генеральний план с. Молодецьке Маньківського району Черкаської області” та його звіт про стратегічну екологічну оцінку.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку: Молодецька сільська рада Маньківського району Черкаської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

1) Дата початку та строки здійснення процедури: з 02 січня  2020 р. до 10 лютого  2020 р.

2) Способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій, громадські слухання тощо) − громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі, в тому числі в електронному вигляді, зауваження та пропозиції до документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку до Молодецької сільської ради.

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):                    11  лютого 2020 року о 10.00 в приміщенні Молодецької сільської ради с. Молодецьке, вул. Центральна, буд. 1.

 4) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з документом державного планування та його звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Молодецька сільська рада Маньківського району Черкаської області: с. Молодецьке, вул. Центральна, буд. 1.

5) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Молодецька сільська рада Маньківського району Черкаської області: 20146, с. Молодецьке, вул. Центральна, буд. 1.; електронна адреса: molodetska.rada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення,               з 02 січня  2020 р. до 10 лютого  2020 р.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня та його звіту про стратегічну екологічну оцінку - відсутня.

 

Генеральний план с. Молодецьке Маньківського району Черкаської області

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Схема розташування в системі розселення с.Молодецьке

Схема існуючих планувальних обмежень с.Молодецьке

Схема генерального плану с.Молодецьке

Схема вулично-дорожньої мережі  с.Молодецьке

Схема інженерної підготовки та захисту території с.Молодецьке

Схема інженерного обладнання території, водопостачання, каналізації,газо та електропостачання с.Молодецьке